Kurumsal

"part of your drive"

Hakkımızda


Endo Endüstriyel Donanım, İzmir merkezli olup 2006 yılından günümüze lineer hareket ve otomasyon uygulamaları için endüstride faaliyet gösteren makine üretici ve kullanıcılarına ürün tedarik etmekte ve mühendislik hizmeti sunmaktadır.

Teknolojiye yön veren markaları temsil ediyoruz

Global sektörün önde gelen üreticilerini temsil ediyor; yalnız Türkiye satış organizasyonu ile yetinmiyor, satış öncesi ürün seçimlerinde projelere destek veriyor, satış sonrası teknik servis hizmeti sağlıyoruz. 

Üretiyoruz

Şüphesiz ki, teknoloji kullanımında en günceli yakalamak kadar, bu teknolojileri özümseyerek yeni ulusal teknolojiler ortaya çıkarmak da oldukça önemli.
Bu vizyon ile, Endo Endüstriyel olarak yabancı menşeili teknolojilerin tedarik ve satışıyla yetinmeyerek, kendi Ar-Ge departmanımızda yerli üretim teknolojileri de hayata geçiriyoruz.

Tamamlayıcı sistem; Otomasyon teknolojisi 

Ürün tedariği, satış ve servisinin yanı sıra otomasyon hizmeti veriyoruz.
Servo sistem teknolojisine hakim, proje kurulum, yazılım ve devreye alma hizmeti veren ekibimiz ile yaptığımız işe değer katıyoruz.


Bilginin gücüne inanıyoruz.

Temsilciğini yapmakta olduğumuz dünya devi markaların ürün uzmanlarını ağırlıyoruz.
Sürekli gerçekleştirdiğimiz ekip eğitimleri ile kendimizi geliştiriyor, yeniliyor ve teknolojiyi yakından takip eden, sorgulayan, merak eden ve yeniliğe açık bireyler yetiştiriyoruz.

Yaptığınız işin önemli bir parçası olmak adına "Part Of Your Drive!"